Послуги виїзного маркування від Marking.in.ua. Маркування із виїздом на підприємство замовника.

Послуги виїзного маркування – коли та чому зручно?

На підприємстві будь-якого типу виникають ситуації, коли обладнання виходить з ладу, вимагає діагностики або тимчасово відсутнє з якихось причин. Для того щоб не зупиняти процес маркування та виробництва зручно та вигідно орендувати маркувальне обладнання, або скористатися послугою “виїзного маркування”. Таким чином підприємство не зазнає збитків через простої, а простий буде, оскільки маркування є обов’язковою вимогою до продукції, що випускається.

Послуги виїзного маркування від Marking.in.ua

Компанія Marking – є перевіреним та надійним постачальником маркувального обладнання, а також комплектуючих та витратних матеріалів до них. В асортименті тільки найпровідніші моделі від надійних брендів маркіраторів, таких як Fastjet, Meenjet та інші.

Чому вигідно та зручно скористатися послугою виїзного маркування від компанії Marking:

  • все обладнання приїде до вас – співробітники компанії доставлять не тільки маркіратор, але і конвеєр, витратні матеріали та інше, що необхідно для маркування. Витратні матеріали будуть підібрані оптимально під ваші вимоги, щоб маркування було якісним та довготривалим.
  • установка – на відміну від простої оренди, все маркувальне обладнання буде встановлено оперативно на ваше підприємство, без участі ваших співробітників, але за вашими вимогами та побажаннями. Співробітники компанії візьмуть до уваги умови роботи вашого підприємства (наприклад, якщо у вас виробництво заморожених продуктів – низьку температуру тощо);
  • маркування співробітниками компанії Marking – для цієї послуги абсолютно не потрібні ваші співробітники або навчений спеціаліст. Компанія надасть своїх співробітників, які самі займуться оперативно маркуванням будь-якого обсягу та партії товарів та виробів.

Вартість даної послуги визначається відразу для зручності клієнта. Також, якщо ви не знаєте, який тип маркатора вам необхідний або хочете випробувати новий, співробітники компанії допоможуть вам визначитися з вибором і підібрати оптимальний варіант для найкращої якості маркування на ваших виробах.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!