Послуги професійного маркування на будь-яких поверхнях та будь-якої складності

Професійне маркування

Навіть купивши найновішу та найдорожчу модель маркувального принтера, можна отримати поганий результат. На якісний процес маркування впливає багато факторів:

  • якість маркіратора;
  • якість розхідників, наприклад чорнила;
  • правильне налаштування маркатора та його встановлення над конвеєром;
  • умови на підприємстві – температура, вологість, кількість пилу тощо;
  • своєчасна діагностика маркіратора, яка допоможе запобігти майбутнім збоям.

Одними з найважливіших факторів є правильно підібрані витратні матеріали та налаштування маркіратора. Іноді, виробники, бажаючи заощадити на фарбах для маркування, купують їх сумнівної якості і отримують змащене або не стійке до температури маркування, або ще гірше – воно виходить потекло, оскільки чорнило не встигають закріплюватися на поверхні.

Послуги професійного маркування від Marking

Поверхня виробу та його складність (наприклад форма, або товщина упаковки) часто ставить у глухий кут виробників, оскільки вибір маркіраторів досить широкий на ринку України. Вибрати маркиратор, який проявить себе найкраще, стає важчим, тому компанія Marking продумала низку послуг для професійного маркування на вашому підприємстві. Незалежно від поверхні вашого виробу, будь то скло, метал від нержавіючої сталі до платини, папір, дерево та інші, компанія пропонує оптимальні рішення щодо підбору та роботи маркувального обладнання.

З послуг, які можуть оптимізувати ваш процес виробництва, Marking пропонує:

  • Послуги з оренди маркіраторів – компанія пропонує оренду на будь-який термін як нового обладнання, так і б/в. Усі умови оренди обумовлюються заздалегідь. Співробітники компанії доставлять маркувальне обладнання, допоможуть підібрати розхідники та проконсультують ваших співробітників як працювати з маркіратором. Відмінно підійде для підприємств, які вважають купівлю маркіраторів нерентабельним процесом та бажають заощадити на цьому.
  • Послуги з виїзного маркування – послуга обумовлює надання всієї маркувальної техніки та фахівців компанії, які самі займуться маркуванням вашого товару будь-якого обсягу.
  • Оренда на час проведення ремонту чи діагностики вашого маркувального обладнання. Підходить для підприємств, які не хочуть отримувати простої під час ремонту обладнання.

Надаючи певний тип послуг, компанія Marking допоможе підібрати маркиратор підходящий під ваш тип виробництва та побажання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!