Маркування. Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Гнучка упаковка

Гнучка упаковка є досить популярною серед виробників різної продукції. Вона чудово захищає продукти та товари від зовнішнього впливу, показує вид та якість продукції, дозволяє безпечно зберігати та транспортувати продукцію, економічна та екологічно безпечна. Найактуальніша сфера застосування гнучкої упаковки – харчове виробництво. Кондитерські вироби, заморожені продукти, крупи та багато іншого часто упаковують саме в такий тип первинної упаковки.

Але друк маркування на гнучкій упаковці складний процес навіть із найякіснішим маркіратором. Розглянемо, що може вплинути на якість друку на гнучкій упаковці:

  • форма виробу та якість самої упаковки;
  • товщина гнучкої упаковки;
  • вибір чорнила;
  • неправильне налаштування маркувального обладнання;
  • умови на виробництві, які можуть вплинути на маркування на гнучкій упаковці (підвищена вологість тощо).

    Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Щоб уникнути дефектів при маркуванні гнучкої упаковки, необхідно правильно підібрати маркиратор і розхідники під свій тип виробництва. Раніше часто для цього виробники використовували термотрансферні маркіратори. Вони були популярні та досить практичні, але проблема виникала саме зі стрічкою для друку, яка має властивість рватися, що потребує заміни всього розхідника в маркіраторі. На практиці це затримує процес виробництва, тому багато хто почав розглядати інші типи маркіраторів для друку.

Капеструйні маркіратори відмінно справляються з печаткою на гнучкій упаковці. Вони мають високу швидкість друку та якість, можуть заправлятися чорнилом прямо під час роботи маркатора, не вимагають постійної присутності оператора, економічні за витратами витратних матеріалів, а також такий тип друку відмінно “тримається” на гнучкій упаковці і чорнило схоплюється і швидко просихає.

Якість чорнила та його спеціальний підбір також має величезне значення для якості друку. Важливо не економити на даному розхіднику, а розуміти, що чорнило оригінального виробництва створить довговічний і якісний друк без потік, розмазувань і вицвітання маркування, навіть за допомогою стандартної моделі маркатора.

На сайті Marking.in.ua ви зможете розглянути не тільки різні якісні моделі маркіраторів для друку на гнучкій упаковці, але й витратні матеріали для них, а менеджери компанії допоможуть вам підібрати оптимальний варіант для оптимізації роботи вашого виробництва.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!