Маркування піддонів. Основні проблеми при маркування палет із вантажем.

Маркування піддонів

Піддони є вторинною упаковкою для будь-якого типу товарів, але вимагають маркування не менше ніж первинна упаковка продукції. Важливо це саме для транспортування вантажу та його зберігання. Маркування на піддонах насамперед інформує чи відповідає якість піддонів міжнародним нормам. Далі, в процесі транспортування, на піддонах може залишатися маркування саме про продукцію, її кількість і т.д. за допомогою штрих-кодів та QR-кодів. Якщо перший варіант маркування ставиться виробником піддонів, другий вже клієнтом, який використовує їх для своєї продукції.

Маркування піддонів під час виробництва створюється з допомогою різних типом маркіраторів. Дерев’яні піддони або пластмасові, виробники використовують як краплеструминні, так і лазерні маркіратори і враховують, що піддони можуть оброблятися хімічними речовинами надалі, наприклад, для знезараження дерев’яних піддонів.

Основні проблеми при маркування палет із вантажем.

Коли піддони потрапляють до виробника продукції, виникає головне питання, як і де його маркірувати, особливо з вантажем. Розмір палет впливає на це, тому що тут вже важко буде використовувати виробничу стрічку як для звичайних товарів. Якщо маркіратор стаціонарний, але з головкою сопла, яку можна використовувати вручну, його ставлять на місце транспортування і складування, щоб оператор міг вручну маркувати кожен піддон.

Але що робити, якщо на виробництві немає потужностей та місця для такої процедури зі стаціонарним маркіратором? У цій ситуації, добре підійде ручний маркіратор. У такого типу маркувального обладнання величезна кількість переваг:

  • легке налаштування, не потрібний спеціалізований оператор;
  • якість друку не гірша за стаціонарний принтер, термоструминні ручні маркіратори здатні друкувати високої роздільної здатності як текст, так і логотипи;
  • легкість використання – з ручним маркіратором ви можете друкувати на будь-якому місці палета, незалежно від його розміру;
  • легка система поповнення чорнилом.

Найголовніше, що навіть якщо палет вже завантажений і не може бути доставлений до місця маркування, ви можете з легкістю промаркувати його за пару секунд.

Вибір ручних та стаціонарних маркіраторів, ви можете розглянути на сайті компанії Marking.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!