Професійне обслуговування та ремонт маркувального обладнання від Marking.in.ua.

Обслуговування від Marking.in.ua

Маркувальне обладнання досить складне з технічного боку і часом при неправильній експлуатації, а також умов роботи потребує обслуговування та ремонту, як будь-яка інша техніка. Компанія Marking спеціалізується не лише на продажу видачі в оренду нового та б/в маркувального обладнання, але й на якісному обслуговуванні та ремонті. Спеціально обладнаний технічний сервіс дає можливість швидко та оперативно провести ремонт будь-якої складності та будь-якого типу маркатора, без затримок. Які типи робіт виконують фахівці:

  • повна діагностика обладнання, включаючи гідросистему, електронні вузли, клапани, фільтри, трубки тощо;
  • заміна зношених чи несправних деталей;
  • заміна фільтрів після кількості відпрацьованих годин;
  • переклад маркатора на іншу фарбу, перемивання;
  • промивання гідросистеми;
  • підбір фарб для певних завдань та під конкретний маркіратор;
  • ремонт будь-якої складності, як частковий, так і ремонт цілого вузла.

Чому варто вибрати саме Marking

З обслуговування від компанії, ви отримуєте не тільки якість, але і гарантію на кожну деталь з асортименту, а також гарантію на сам ремонт. Фахівці повністю інформують клієнта про процес ремонту та не виконують заміну комплектуючих та важливих дій без згоди клієнта. Ще одним плюсом є можливість отримати аналогічний маркиратор в оренду, на час вашого ремонту, щоб не припиняти процес виробництва на підприємстві.

Так як компанія займається і продажем багатьох комплектуючих для маркіраторів, ремонт не займе багато часу, так як все необхідне вже є в наявності. Якщо вам необхідні тільки комплектуючі, ви можете замовити їх через сайт, а також проконсультуватися з фахівцями для уточнення вибору.

Усі роботи з обслуговування маркіраторів можуть проводитись як на місці, так і в сервісному центрі компанії.

Для оптимальної роботи маркатора необхідно проводити діагностику та сервісне обслуговування щорічно, якщо немає критичних помилок. Для деяких моделей – 2 рази на рік. Але якщо стався будь-який технічний збій або проблеми з якістю друку, обслуговування компанії Marking допоможе усунути їх швидко і надовго.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!