Як самостійно поміняти фарбу в маркіраторах

Заміни фарби в маркіраторах

Заміна фарби необхідна для струменевих принтерів – краплеструменевих і термоструминних. Звичайно, необхідно враховувати і саму модель маркатора, тому що виробники в нових моделях намагаються спростити цей процес для користувачів і зробити заміну фарби та картриджів легшою, щоб не затримувати процес виробництва та виключити можливі помилки.

Але давайте розглянемо, як стандартно зробити заміну чорнила самостійно. Спочатку кожен маркиратор має ідентифікацію рівня чорнила. Відображення на екрані допоможе вам орієнтуватися, коли потрібно додати фарбу. Якщо у вас більш застаріла модель маркатора, рівень чорнила можна оцінити візуально за ємністю, тим більше вони часто спеціально напівпрозорі. Бажано доливати фарбу, коли ви візуально розумієте, що залишок нижче 20-30% від усієї ємності.

Важливо враховувати, що якщо ви використовуєте ту ж фарбу, що була в маркіраторі, то перемивання не потрібно, а якщо використовуєте нову, навіть якщо це фарба іншого виробника, бажано все ж таки зробити перемивання.

Перемивання потрібно також у випадку, якщо маркування проводилося на жирній поверхні або на продуктах після заморожування, коли сопло маркатора могло бути більш зношене.

Які помилки можуть бути при заміні фарби

Неправильна заміна фарби може призвести до поломки гідросистеми або пошкодження шлейфів і труб для подачі фарби. Як зробити процес заміни безпечним для пристрою маркіратора:

  • попередньо ознайомтеся з інструкцією з роботи маркатора, щоб знати всі уразливі частини, які не варто торкатися;
  • не в жодному разі не змішуйте фарбу одного кольору різних виробників;
  • не використовуйте дешеву та неперевірену фарбу, оскільки вона може позначиться не тільки на якості маркування, а й на роботі обладнання;
  • якщо ви змінюєте фарбу на інший колір або тип (наприклад з простої фарби на невидиме чорнило) необхідна повністю перемивання системи та сопла, а також заміна фільтрів є обов’язковою.

Компанія Marking допоможе не тільки у стандартному обслуговуванні маркіраторів будь-якого типу, але й у підборі фарби та витратних матеріалів для вашого маркатора та у консультації щодо заміни чорнила.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!