Маркіратори для нанесення штрих-кодів. Їх види та застосування

Маркіратори для нанесення штрих-кодів

Обладнання для маркування часто різняться між собою різними “плюшками” у функціоналі. Так і можливість друку штрих-коду є не в кожному маркіраторі, а це досить важлива інформація, яка має бути на споживчих товарах. Через це виникають труднощі з вибором маркатора на виробництво, якщо головним завданням є маркування штрих-коду.

Штрих-код дає більш розгорнуту інформацію про виріб під час зчитування, що спрощує процес обліку товарів на складі або точці збуту, а також для самого покупця це перевірка товару на оригінальність та відповідність якості. Тому маркування штрих-коду має бути якісним, розташованим на доступному місці і легко зчитуватися будь-яким пристроєм.

Їх види та застосування

Якщо розбиратися в маркіраторах на кшталт, то у кожному є моделі здатні друкувати штрих-код. Будь то лазерний чи струминний маркіратор. Розгляньмо, які моделі з асортименту Marking здатні надрукувати штрих-код. Таких моделей більше 12. Це маркувальні принтери таких брендів як Fastjet, Sojet, Willett та Meenjet. У цей перелік входять і лазерні маркіратори і термоструминні та краплеструминні. Відрізняються вони між собою способами друку та налаштуваннями.

Якщо розглянути термоструминний маркатор Meenjet MX2 то тут варто сказати про високу роздільну здатність друку (600 DPI), тобто штрих-код буде виглядати чітко при будь-яких налаштуваннях розміру і на будь-якій поверхні.

Капеструйний маркатор FastJet F550 також здатний надрукувати якісний штрих-код з великою швидкістю роботи. При цьому дана модель має вдосконалену систему автоматичної роботи, яка не вимагає участі оператора.

Для друку штрих-кодів компанія Marking додала до свого асортименту не тільки стаціонарні маркіратори, але і ручні. Це допоможе вирішити ряд завдань на невеликому виробництві або у проставленні маркування штрих-коду на великогабаритних коробах або палетах.

Для вибору необхідного вам маркатора для штрих-кодів вирішите:

  • на якій поверхні ви залишатимете маркування (пластмас (ПЕТ), скло, папір тощо);
  • який бажаний обсяг обробки товарів маркіраторів;
  • що для вас найголовніше в маркіраторі (швидкість друку, низька вартість розхідників, автоматизована система тощо).

Визначившись хоча б із цими питаннями, ви зможете підібрати найоптимальнішу модель для свого виробництва. На сайті компанії є вся необхідна інформація для зв’язку та консультації, якщо у вас залишились питання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!