Маркування колісних дисків автомобіля

Маркування колісних дисків

Незалежно від типу машинних дисків, литі вони або штамповані, маркування стандартних позначень є обов’язковим. За допомогою маркування залишається інформація про діаметр диска в дюймах, його ширину, кількість болтів або гайок для кріплень, діаметр центрального отвору та багато іншого.

Для виробника важливо донести цю інформацію споживачеві і зробити маркування якісним та довготривалим, адже це виріб тривалого користування з можливим сильним зносом. Колір дисків та їх форма не повинні бути перешкодою для маркування.

Устаткування для маркування колісних дисків автомобіля

Промислові маркіратори добре справляються з таким нібито виробів, але їх теж є безліч різновидів, так як вибрати відповідний маркатор для маркування колісних дисків.

Так як диски виготовляються з металу, відмінно впорається з цим завданням лазерний маркіратор. З ряду переваг, найголовнішим вважається довговічність такого маркування, адже процес відбувається способом випалювання позначень на поверхні, не ушкоджуючи цілісність самого виробу. Таке маркування стійке до зовнішнього зносу та різних умов. Ще один плюс – це можливість залишати маркування на будь-якому кольорі дисків.

Моделі лазерних маркіраторів також бувають різними. Кожен виробник намагається покращити свої моделі, щоб досягти відмінного результату на виробництві. Наприклад, на сайті Marking.in.ua в асортименті є лазерний принтер моделі F8100 бренду Fastjet. Ця модель популярна серед виробників за низкою факторів:

  • легке встановлення до товарної стрічки;
  • сенсорне спрощене керування;
  • 7 форматів друку різної інформації;
  • автоматичний облік дати, партії та інших даних та інше.

Каплеструйний друк також є непоганим рішенням маркування автомобільних дисків, але все ж таки поступається в довговічності лазерного маркування. Але якщо ваш вибір упав на краплеструменевий маркіратор, ви також отримуєте швидку швидкість друку та можливість змінювати колір чорнила для маркування. При використанні спеціальних стійких чорнил маркування також буде стійким до перепадів температури, зносу та інших пошкоджень.

Якщо ви не можете визначитися з вибором обладнання для маркування, фахівці компанії Marking допоможуть підібрати найкращу модель, яка вирішить ряд ваших завдань і оптимізує виробничий процес.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!