Маркіратори для гравіювання циліндричних виробів (кругового гравіювання)

Маркіратори для гравіювання циліндричних виробів

Якісне маркування завжди залежить від форми виробу та правильно підібраного маркатора під цю форму та поверхню виробу. Циліндричні вироби застосовують у багатьох галузях. У машинобудуванні такий тип деталей маркується їхнього схематичного позначення, у будівельному виробництві – для маркування труб, екструзії циліндричної форми та іншого.

Головним завданням є залишити саме чітке та якісне маркування навіть на такому типі виробу. Для цього використовуються спеціальні лазерні маркіратори. Звичайним можна також поекспериментувати і спробувати залишити таке маркування, але досягти хорошого результату буде досить складно, враховуючи умови безпеки оператора, при роботі з лазерним маркатором.

Спеціальні кругові гравірувальники (лазерні маркіратори) здатні залишати маркування як на невеликих виробах, так і на нерухомих циліндричних об’єктах.

До такого ж типу обладнання для кругового маркування використовують і накаткові машини. Це тип маркувального обладнання, який занурюється циліндричний виріб і, способом тиснення/гравіювання, залишається необхідне маркування. Поділяються такі моделі також за типом і максимально допустимим  діаметром циліндричної деталі., тому при виборі, необхідно враховувати найбільше значення, яке може бути у вас на виробництві. У налаштуваннях роботи таких машин є глибина маркування у виробі (глибина тиснення), друк в кілька рядків, нанесення символів і логотипів та інше. Але найчастіше такі апарати вимагають участі оператора, тобто співробітника, який безпосередньо виконуватиме та контролюватиме процес маркування.

Неймовірна ціна на Маркувальне обладнання від компанії Marking

Компанія Marking.in.ua пропонує широкий вибір маркувального обладнання для різних цілей та під різні вимоги підприємства, а також послуги з оренди маркіраторів та обслуговування та надання розхідників та комплектуючих.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!