Спеціалізовані маркіратори для військової та космічної галузі

Маркіратори для військової та космічної галузі

Маркувальне обладнання зараз переважає на будь-якому типі виробництва. Чи то фармацевтична компанія, чи косметичне виробництво, чи виробництво будівельних матеріалів. Маркування, у час, як доносить інформацію про терміни придатності товару та його характеристиках, а й є шляхом відмінності оригінальної продукції від підробок.

Військова та космічна галузь не стали винятком. У військовій галузі маркування використовується практично скрізь, починаючи з маркування продовольчих продуктів для військових і закінчуючи маркуванням боєприпасів, для їх відмінності та визначення різновидів. Тут необхідно відзначити також маркування технічного озброєння, точніше його комплектуючих.

У космічній галузі маркування стало не менш необхідним через велику кількість використовуваних плат та електронних компонентів у машинобудуванні.

Спеціалізовані маркіратори

Підбір маркувального обладнання таких галузей ускладнений через великий обсяг як дрібних деталей, і габаритних. Тобто. під кожний тип виробу виробник підбирає оптимальний варіант маркіратора. Але найчастіше використовується саме метод лазерного маркування. Так як комплектуючі для загального збирання для таких галузей можуть робитися на різних виробництвах і заводах, потім маркується окремо зібраний виріб. Лазерні принтери також відрізняються за своїм виглядом і типом, але поєднує їх метод випалювання маркування на поверхні та створення довгострокового та стійкого маркування. Це може бути як окремий лазерний верстат, так і системи лазерного маркування.

Метод лазерного маркування підходить як для текстолітових багатошарових плат, що використовуються в обох галузях, так

і для металевих деталей будь-якого розміру та типу. Лазерне маркування не піддається фізичному зносу та деформації, воно стійке до багатьох хімічних речовин, які надалі можуть бути задіяні для обробки виробів.

Якщо ми говоримо про продовольчі товари для військової галузі та космічної, то тут застосовується і краплеструменевий маркіратор і термоструминний. Вони чудово справляються зі своїм завданням і залишають якісне маркування швидко та за будь-яких обсягів.

Якщо вам необхідний з перерахованих вище типів маркіраторів, ви можете звернутися до компанії Marking.in.ua, яка надає якісне маркувальне обладнання від світових брендів-виробників.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!