Чи можна використовувати неоригінальних витратних матеріалів (аналогів) для краплеструменевих маркіраторів
Аналог – за чи проти
Капеструйні маркіратори популярні серед виробників будь-яких сфер виробництва і не поступаються іншим типам обладнання. Єдине, що лякає виробників при купівлі краплеструменевого маркатора – це витратні матеріали. Хоча багато моделей і налаштовані на економічне споживання чорнила та систему відстеження витрати, покупці намагаються всіляко заощадити і на самому розхіднику.
Звичайно, ніщо не замінить оригінальне чорнило від фірми виробника маркіратора, але що ж робити, якщо хочеться знизити витрати і на самому чорнилі? Варто звернути увагу на аналоги, не на підробки або дешеві замінники від інших виробників, а саме на аналоги витратних матеріалів, які відповідають якості оригінальної продукції.
Де ж і як знайти такий аналог?
Передусім зверніться до постачальників маркувального обладнання. Не варто розглядати простих постачальників розхідників, адже вони не можуть поручитися за якість аналога та просто є представниками без особливих знань та досвіду у сфері маркування. Постачальники маркіраторів часто пропонують своїм клієнтам як оригінальну продукцію, так і аналоги і знають як розхідники впливають на гідросистему, яку якість друку чекати від чорнила і можуть конкретно сказати, чи варто брати аналоги розхідників під ваш маркіратор.
Компанія Marking.in.ua є одним із таких постачальників маркіраторів, витратних матеріалів та наданням послуг. Фахівці компанії перевіряють усі витратні матеріали на якість, характеристики і лише після цього рекомендують їх своїм клієнтам. Серед витратних матеріалів:
- чорнило різних кольорів, оригінали та аналоги відмінної якості під різні моделі та побажання;
- розчинники.
Як вибрати відповідний аналог самостійно?
В ідеалі ситуація, коли ви вже використовували оригінальні фарби для маркування, щоб розуміти, яку якість очікувати від аналога і які характеристики вам необхідні для вибору розхідника. Якщо ви вибираєте самостійно, зверніть увагу на такі характеристики, крім постачальника аналогів:
- відповідність до певного типу чорнила;
- час висихання чорнила;
- виробник;
- сумісність з моделей маркатора (прописується в характеристиках фарб);
- для якої поверхні призначене чорнило;
- якщо це розчинник – дивіться сумісність з аналогами та оригіналом певного найменування фарб.
Ці пункти допоможуть вам підібрати максимально добрий аналог витратних матеріалів для вашого маркіратора.