Вимоги до маркування при імпорті та експорті товарів

Що робити, якщо я не виробник?

Маркування є важливим навіть при імпорті та експорті товарів, особливо якщо це постійне постачання виробів або продукції певного бренду.

равил маркування для імпорту та експорту достатньо. В умовах військового стану в Україні поки що зняли зобов’язання маркувати імпортовану продукцію для прискорення процесу обігу товарів, але не варто забувати, що все закінчується і знову набудуть чинності старі норми та вимоги.

Якщо ми розглядає стандартний імпорт, то обов’язкова вимога – додаткове маркування має бути державною, українською. Часто дистриб’ютори або оптові покупці використовують етикетку з маркуванням поверх етикетки виробника. Це дає:

  • можливість економії витрат за додаткову упаковку;
  • надання інформації від постачальника споживачу його мовою, з кодами, контактами та логотипами;
  • усунення можливих підробок над ринком.

Для компанії, яка займається імпортом в Україну з інших країн, важливо вказати всю необхідну інформацію на етикетці:

  • повний переклад властивостей та характеристик товару;
  • надання термінів придатності на видному та читальному місці;
  • обов’язкова вказівка ​​інформації про компанію-постачальника.

Деякі виробники спочатку готуються до експорту в інші країни через дистриб’юторів та оптовиків і роблять маркування кількома мовами на самій упаковці та продукції. Цей метод при експорті вважається витратним лише у випадках невеликих обсягів поставок, а за великих – компенсує додаткові витрати на маркування на етикетках. Користуються таким видом маркування міжнародного рівня компанії, які давно зарекомендували себе. “Новички” на ринку іншої країни, не поспішають використовувати спочатку переклад маркування кількома мовами, щоб побачити процес експорту, що окупає себе.

Що дає маркування при експорті та імпорті?

Насамперед це впізнаваність товару, його характеристик на новому ринку. Тут варто підкреслити можливість відстеження продукції під час транспортування та зберігання партій.

У будь-якому випадку, зобов’язання маркування бере на себе одна з компаній, яка бере участь у товарообігу, щодо обговорення умов угоди. Якщо навіть ви є постачальником продукції з інших країн і не хочете купувати маркувальне обладнання через невеликі обсяги партій, компанія Marking надає послуги з оренди обладнання та друку обсягів фахівцями компанії, що позбавить вас зайвих витрат.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!