Каплеструйні маркіратори Willett

Каплеструйний метод маркування досить популярний серед виробників різних галузей через свою універсальність, якість та інші переваги, які роблять процес маркування ідеальним. Брендів краплеструменевих маркіраторів досить багато, але один з них виділився на міжнародному ринку ще давно – Willett. Це виробник з Великобританії, який став популярним через свої технічні характеристики, низький рівень використання витратних матеріалів та відмінну якість друку.

В асортименті компанії Marking є кілька найактуальніших і найпопулярніших моделей маркіраторів Willett, які часто мають інтерес у виробників України. Відрізняються вони деякими характеристиками, способами підключення, але поєднує їх універсальність та якість друку за будь-яких виробничих умов.

Наприклад, модель Willett 460 може друкувати до 4 рядків, мають міцний корпус із нержавіючої сталі та легко інтегрується у виробничу лінію.

Однією з переваг є система автопромивання системи, яка за кілька хвилин готує маркиратор до роботи, навіть після тривалого простою обладнання. Зручний інтерфейс та просте керування має захист паролем, щоб усунути стороннє втручання у процес маркування. Маркіратор цієї моделі здатний друкувати будь-яку інформацію – текст, дати, номери партії, коди та логотипи.

Також варто звернути увагу на краплеструменеву модель Willett 430. У ній аналогічно багатий функціонал, є можливість друку до 3-х рядків при ширині символу 2,5 мм. Модель відмінно підходить для друку на продукції невеликих розмірів, з будь-яким видом поверхні – пластик, скло, папір, дерево та багато іншого. Під даний маркиратор можна використовувати різні типи чорнила, які стануть у нагоді в процесі виробництва – харчові, невидимі, з різним ступенем стійкості.

Маркіратор Willett 405 продуманий для роботи за будь-яких умов. Гідросистема моделі не вимагає додаткового підключення зовнішнього повітря, що дає можливість друку знизу вгору без втрати якості та помилок у роботі. Вартість моделі 405 відносно низька, а також виробник продумав систему низької витрати чорнила та недороге технічне обслуговування моделі, щоб маркувальне обладнання працювало безперебійно та швидко окупило себе для будь-якого типу виробництва.

Маркіратори Willett – це класика, яка ніяк не поступається сучасним моделям і зробить процес маркування комфортним та оптимізованим для будь-якої сфери.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!