Маркування товару як все зробити правильно

Підготовка обладнання

Немає повісті сумніше на світі, ніж повість про зіпсовану партію продукції через неправильне маркування. Є безліч факторів, які можуть на це вплинути і тягнуть за собою витрати часу виробництва і кількість шлюбу і фінансових витрат. Щоб такого не сталося, необхідно спочатку враховувати низку моментів, які допоможуть уникнути таких ситуацій у майбутньому. Розберемо по етапах та почнемо з вибору та інтеграції маркувального обладнання.

Спочатку необхідно ретельно вибрати маркувальне обладнання, яке підходитиме під обсяги продукції, тип поверхні, на якій буде друк та враховувати умови на виробництві. Не обов’язково це має бути наднова модель маркатора, пристойної вартості, навпаки, зверніть увагу на перевірені часом моделі від виробників міжнародного рівня.

Далі враховуйте інтеграцію обладнання до виробничої лінії. Необхідно правильно встановити маркіратор, сопло має бути на вірній відстані для розпилення чорнила на виріб. Якщо це лазерний маркіратор, враховуйте заходи безпеки під час його встановлення.

Налаштування маркера необхідно проводити відразу при підключенні його до ПК. Перевірте, чи правильно працюють бази інформації для друку, налаштування шрифту та швидкості друку. Обов’язково враховуйте сумісність швидкості маркіратора та товарної стрічки. Якщо маркатор з окремою операційною системою, робота в ньому буде відносно простішою, адже вона не залежить від налаштувань ПК та його збоїв із базами інформації.

Після налаштування, перевірте роботу маркатора на пробній партії, щоб переконатися, що вас влаштовує якість друку, швидкість та маркування на продукції виглядає читабельно та відповідає вимогам. Методом проб і помилок на пробних партіях, ви зможете досягти автоматизованої роботи маркатора з найкращим результатом друку.

Інші фактори для усунення дефектів маркування

Коли вас влаштовує якість друку, процес маркування вже запущений і все відбувається ідеально, не варто забувати, що маркувальне обладнання вимагає догляду та правильної експлуатації. Якщо це струменевий маркиратор, необхідно дбайливе ставлення до соплом – голівкою, що друкує. Своєчасне технічне обслуговування та плановий огляд допоможуть усунути можливі поломки. Використовуйте лише перевірені витратні матеріали. Економлячи на вартості того ж чорнила, ви можете втратити якість маркування та спровокувати можливі поломки маркувального обладнання.

Marking.in.ua допоможе вам не тільки з вибором маркатора, але і проконсультує на тему створення ідеального маркування саме для вашого виробництва, а фахівці компанії допоможуть з встановленням та налаштуванням обладнання на вашому виробництві в будь-якій точці України.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!