Де замовити маркування продукції?

Наразі досить важкий час і для виробників, і для операторів ринку, які намагаються підтримувати економіку України. Не всі можуть собі дозволити купівлю обладнання через високі ризики пошкодження під час військових дій та умов загалом.

Є відмінний варіант вирішення даної проблеми – оренда маркувального обладнання, але може виникнути ситуація, що за нинішніх умов навчання співробітників роботі з маркувальним обладнанням просто неможливе. Також компанії бояться брати обладнання в оренду, оскільки є ризик його пошкодження на виробництві.

Тому чудовим рішенням є саме замовлення послуги маркування продукції. Таку послугу надають багато компаній на ринку України, намагаючись задовольнити потреби клієнтів. Але, чому це зручно та практично – замовити послугу маркування від компанії Marking:

  • ви оплачуєте за конкретно зроблену роботу – маркування вашої продукції;
  • спеціалісти компанії виїжджають на ваше підприємство чи склад у будь-який регіон України;
  • маркування абсолютно будь-яких обсягів продукції та будь-якого типу;
  • гнучка вартість послуги – все залежить від обсягу та багатьох інших факторів;
  • це зменшує кількість витрат на купівлю обладнання та його інтеграцію у підприємство.

Таким чином, ви зможете не тільки оперативно та якісно промаркувати свою продукцію чи вироби, але й подивитися чи підходить вам той чи інший тип маркувального обладнання, чи варто воно того, побачити, як працює маркиратор і що необхідно для його введення у своє виробництво чи склад. Фахівці компанії покажуть і нададуть всю необхідну інформацію, і головне якісно виконають замовлення будь-якої складності.

Все що вам необхідно – звернутися до менеджера компанії Marking і розповісти, який результат ви очікуєте отримати і які у вас є побажання до маркування продукції.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!