Як самостійно налаштувати промисловий маркіратор на виробництві?

Налаштування маркіратора та його інтеграція у виробництво нелегкий процес і залежить більше від самого типу маркувального обладнання та ваших умов на виробництві чи складі. Як же настроїти промисловий маркіратор?

Перед повноцінним застосуванням маркіратора необхідно провести правильну установку – синхронізувати швидкість друку маркіратора і швидкість товарної стрічки, розташувати сопло маркіратора на потрібній висоті і відстані від продукції. Якщо система обладнання більш автоматизована, рекомендується перевірити всі необхідні налаштування на пробній партії товарів. Друк на кількох одиницях покаже якість маркування, які параметри шрифту та його розміру краще підібрати під товар. Далі спробуйте підключити свою систему обліку продукції (базу даних, перелік штрих-кодом тощо) через можливі функції та інтерфейси.

Самостійне налаштування маркіратора можливе, якщо у вас є співробітник, який зможе впоратися з цим завданням або необхідно звернутися до компанії, яка займається навчанням персоналу для роботи з маркувальним обладнанням.

Marking надає низку послуг, які допоможуть вам швидко та якісно вирішувати робочі проблеми з маркувальним обладнанням будь-якого типу:

  • Маркування продукції фахівцями Marking на підприємстві клієнта – ви не тільки зможете перевірити обране обладнання в роботі, подивившись на результат маркування одразу на вашій продукції, фахівці Marking покажуть вашим співробітникам як працювати з обладнанням, як замінити розхідники і проводити елементарне технічне обслуговування.
  • Оренда маркувального обладнання, також хороший варіант. Орендуючи маркиратор, ви зможете знизити витрати на його покупку, також отримати допомогу від фахівців Marking і головне – побачити чи справляється ваш персонал з маркиратором і які навички ваших працівників необхідно прокачати.

Звичайно, купуючи обладнання у компанії, фахівці допомагають з його впровадженням у виробничий процес, показуючи це вашим співробітникам. Всі питання, які будуть цікавити вас у процесі співпраці з компанією, можливо вирішити поспілкувавшись з менеджерами і конкретно дізнатися, що з переліку послуг підходить саме вам.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!