Витратні матеріали необхідні для маркіраторів. Види та особливості

Для кожного типу маркувального обладнання потрібні витратні матеріали, які використовуються не тільки як основа для друку, але й відіграють значення. Варто розуміти, навіть якщо маркиратор працює не за рахунок чорнила, наприклад як лазерні принтери, все одно необхідні промивні рідини та засоби, які продовжать термін служби обладнання та зроблять його користування комфортнішим.

Чорнило

Для струменевих (каплеструминних і термоструменевих) маркіраторів головний розхідник – це чорнило, яке розпорошується на поверхню виробу.

Чорнило поділяються на різні види, а не лише за кольорами:

  • невидимі;
  • надстійкий;
  • харчові;
  • пігментні.

Важливо враховувати, що чорнило має підходити під тип вашої поверхні виробу, його рельєфність, щоб створити якісне маркування.

Розчинники (розріджувачі) для чорнила

Розчинники підбираються під фарбу для вашого маркіратора, особливо за виробником і моделлю вашого маркіратора, номером фарби в асортименті виробника (артикуль). У характеристиках розчинника вивчіть ці основні параметри та підбирайте саме той, який вам необхідний.

Ріббони

Для термотрансферних принтерів, які переносять інформацію на поверхню під нагріванням, та застосовується для друку на етикетках, витратним матеріалом є риббони – барвники, наприклад карбонові.

Емульсії та спреї

Лазерний маркиратор хоч і не вимагає використання чорнила або розріджувачів та риббонів, але вимагає використання емульсій та спреїв для покращення якості друку на твердих поверхнях, таких як метал. Так технологія нанесення друку буде проходити «м’якше», що вплине і на довговічність обладнання, адже менше напруги на головку лазерного принтера.

Компанія Marking є не тільки постачальником високоякісного маркувального обладнання, а й займається його обслуговуванням, а також постачанням витратних матеріалів та комплектуючих. На сайті Marking.in.ua ви знайдете витратні матеріали, оригінали та аналоги, які підходять під найпопулярніші бренди та моделі маркіраторів. Кожна партія розхідників, які приходять на склад компанії, проходить усі необхідні тести та перевірки на якість.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!