Таїнство маркування косметичної продукції: про що говорять знаки?

Знаки на косметичній продукції

Ми багато розповідаємо про створення маркування на продукції будь-якого типу, давайте поговоримо про те, що взагалі означає маркування і як її розшифрувати. Косметична продукція, до моменту введення ринку, повинна бути промаркована не тільки основною інформацією про склад і характеристики продукту, але і мати відомі знаки, які відразу інформують покупця про якості товару. Інформація має бути розбірливою, зрозумілою, розташованою на видному місці продукту (на стікері, етикетці, бирці або самій упаковці) і має бути надрукована державною українською мовою.

Які ж основні знаки ми можемо побачити на косметичній продукції:

Знак

Розшифрування

Інформація про продукт у супроводжуючих матеріалах

Період використання після відкриття упаковки

Мінімальний термін придатності продукту

Виробник гарантує екологічну вторинну переробку упаковки продукту

Упаковка, в якій міститься косметичний засіб, була зроблена з відходів і підлягає такій же утилізації.

Знак показує, що косметичний засіб складається з 95% натуральних інгредієнтів, а органічних – не нижче 10% загальної маси продукту.

Значок, вказаний на косметиці, виробленій в ЄС, гарантує, що кількість засобу упаковки ідеально відповідає заявленому.

Косметичний засіб не тестувався на тваринах.

Косметичний засіб легко спалахує, не можна використовувати при високих температурах або біля джерела відкритого вогню.

Є ще досить багато індивідуальних позначень для кожної країни виробника, але для споживача ці знаки досить впізнавані в будь-якій країні.

Наявність знаків, що не звільняє виробника від відповідальності чітко прописувати всі компоненти у складі косметичного засобу, особливо речовини – алергени. Якщо інформації надто багато і вона не поміщається на основну тару товару (тюбик, упаковку тощо), виробники використовують штрих-коди та Qr-коди. Це вирішує одночасно і проблеми з урахуванням товарів та з інформативністю для споживача.

Рішення маркування косметичної продукції

Компанія Marking.in.ua пропонує різноманітний тип маркувального обладнання для вашого виробництва чи складу косметичної продукції. Ви можете не тільки купити обладнання, але й взяти його в оренду, замовити послуги з маркування партії товару або звернутися до фахівців компанії за технічним обслуговуванням вашого маркатора.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!