Кодування та маркування – технології, що “рятують” харчові та фармацевтичні бренди.

Кодування та маркування

Актуальність кодування та маркування інформації зростає з кожним днем ​​і є чудовим інструментом для надання інформації споживачеві. Чому саме кодування? Ми розглядаємо кодування як шифрування як основної, так і додаткової інформації у вигляді штрих-коду, QR-коду, DataMatrix та інших методів, які допомагають:

  • використовувати маркування на невеликій продукції або упаковці;
  • додати для клієнта основну інформацію про експлуатацію, характеристики, інформацію про виробника продукту або медикаментів;
  • зменшити витрати при великих обсягах – усю додаткову інформацію можна методом кодування розмістити у штрих-коді, але в упаковці залишити обов’язкову інформацію. Таким чином виробник зменшує витрати часу на маркування та витрати витратних матеріалів, наприклад, чорнила.

Багато інформації, що залишаються за допомогою маркування на харчової продукції або фармацевтичної є обов’язковою за нормами та вимогами ринку та держави.

Не варто забувати, що харчове та фармацевтичне виробництво завжди пов’язане з великими обсягами товарів. Маркування пов’язане не тільки з прямим друком на продукції, але і з правильним налаштуванням та встановленням обладнання, щоб зменшити кількість помилок друку та зробити процес повністю автоматизованим. Саме тому такі виробники звертають увагу на перевірені моделі маркувального обладнання, з технологією друку, яка підійде під кілька видів упаковки. В даному випадку будь-які мінімальні дії можуть або оптимізувати процес, або уповільнити через одну помилку.

Як покращити процес маркування для харчових та фармацевтичних брендів?

Для початку, щоб кодування інформації та маркування дійсно “рятували”, необхідно підібрати відповідне обладнання. У виборі важливо враховувати обсяги виробництва, тип упаковки чи поверхні продукції, умови зберігання та транспортування. Компанія Marking.in.ua допоможе з підбором якісного обладнання для маркування будь-якого типу виробництва.
Далі важливо підібрати потрібні розхідники, якщо вони потрібні. Це стосується струменевих та термотрансферних маркіраторів, які працюють за рахунок чорнила. Не варто забувати про попередню базу інформації для кодування та вибір читального місця на продукції для маркування.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!